Vám výrobu reklamy pro firmu - video prezentace

  • Prezentace 
  • Reportáže
  • Videoklipy
  • Letecké záběry

K pořízení firemních prezentací, reklamních spotů, či rodinných událostí, používáme profesionální techniku ve FullHD a 4K rozlišení. V tomto oboru pracujeme již mnoho let a naše bohaté zkušenosti nabízíme jak firmám tak občanům.

Prezentace produktuPrezentace obsahuje krátký videoklip, které nejlépe vystihuje Váš produkt. má délku cca 30-60 s. Může být u něj komentář, ale většinou se jedná o grafické zpracování klipu s hudbou. prezentace je vytvořena pro cílovou skupinu zákazníků, kterou by produkt mohl oslovit. Proto je potřeba před natáčením pečlivě projednat informace o produktu který nabízíte.

ReportážReportáž z vaší firmy, akce, rodinné události.

Video z vaší akce, který obsahuje průběh celé akce od začátku až do konce. Může být moderovaná reportérem (máme profesionální reportéry z TV kteří svou práci umí na 1.) V reportáži jsou pečlivě vybrány nejdůležitější okamžiky aby video  vystihovalo náladu emoce akce.

videoklip

Videoklip je krátkometrážní audiovizuální dílo, jehož zvukovou složkou je v celé nebo podstatné míře záznam uměleckého výkonu hudebního díla.

Obraz se vztahuje k hudbě na kterou je  natočen. Použivá se různých efektů pro umocnění pocitové atmosféry klipu.

Většinou se v klipu používá video ve kterém vystupují přímo zpěváci a hudebníci. Ne však vždy. Natáčí se na „Playback“